Biuletyn Informacji Publicznej
Krajowa Grupa Spożywcza S.A.

Wyszukiwarka

Odnośniki

Przejdź do: www.polski-cukier.pl

Treść strony

Struktura Organizacyjna

Departamenty i Biura Krajowej Grupy Spożywczej S.A.

Departament Surowcowy
Dyrektor - Artur Majewski
artur.majewski@polski-cukier.pl

Departament Techniczno–Produkcyjny i Inwestycji
Dyrektor - Hubert Fabianowicz
hubert.fabianowicz@polski-cukier.pl

Departament Handlu
Dyrektor - Cezary Żbikowski
cezary.zbikowski@polski-cukier.pl

Zastępca Dyrektora Departamentu Handlu - Monika Frankowska
monika.frankowska@polski-cukier.pl

Departament Ekonomiczno – Finansowy
Dyrektor - Lech Jonatowski
lech.jonatowski@polski-cukier.pl

Departament Analiz i Controllingu
Dyrektor - Piotr Wycech
piotr.wycech@polski-cukier.pl

Departament Organizacji i Zarządzania
Dyrektor - Roman Wróblewski
roman.wroblewski@polski-cukier.pl

Departament Aktywizacji Zasobów
Kierownik - Tomasz Popławski
tomasz.poplawski@polski-cukier.pl

Departament Logistyki
Dyrektor - Grzegorz Ziółkowski
grzegorz.ziolkowski@polski-cukier.pl

Departament Informatyki
Dyrektor - Arkadiusz Drzewiecki
arkadiusz.drzewiecki@polski-cukier.pl

Departament Nadzoru Właścicielskiego i Obsługi Organów Spółki
Dyrektor - Rafał Małecki
rafal.malecki@polski-cukier.pl

Biuro Marketingu

Dyrektor - Filip Cieszkowski
Filip.Cieszkowski@polski-cukier.pl

Zastępca Dyrektora - Szymon Smajdor
Szymon.Smajdor@polski-cukier.pl

Departament Nadzoru Biznesowego
Dyrektor - Piotr Zakrzewski
piotr.zakrzewski@polski-cukier.pl

Biuro Innowacji i Badań Naukowych
Kierownik - Elżbieta Jerzak
elzbieta.jerzak@polski-cukier.pl

Biuro Produktów Grupy
p.o. Dyrektora – Daniel Nowak
daniel.nowak@polski-cukier.pl

Biuro Prawne
Kierownik - Katarzyna Statuch
biuro.prawne@polski-cukier.pl

Biuro Kontroli i Audytu Wewnętrznego
Kierownik - Gerard Nycz
gerard.nycz@polski-cukier.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zarządzania 
Jacek Strykowski
jacek.strykowski@polski-cukier.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. BHP i Ppoż.
Jerzy Nowacki
jerzy.nowacki@polski-cukier.pl

Kierownik Biura Ochrony 
Paweł Dębowiak
pawel.debowiak@polski-cukier.pl

KONTAKT DLA MEDIÓW

Tel.:  601 502 955
biuro.rzecznika@polski-cukier.pl

Metryka

  • autor lub odpowiedzialny za treść: Maciej Dąbrowski
  • opublikował: Maciej Dąbrowski
    data publikacji: 2020-10-13 10:15
  • zmodyfikował: Maciej Dąbrowski
    ostatnia modyfikacja: 2022-08-13 11:30

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 2948
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2022-08-13 11:30:30